[vc_row][vc_column][vc_column_text]Říká se, že restaurační kuchyň je takové kouzelné místo plné mnoha chutí a nápadů. Aby toto tvrzení bylo pravdivé, je potřeba šéfkuchaře s jasnou vizí, otevřenou kulinářskou myslí a dávkou empatii. Jsme moc rádi, že v našem týmu máme již čtvrtým rokem Petra Soukupa, šéfkuchaře, který má bohaté zkušenosti nejen s českou kuchyní.

Petr Soukup pracoval jako kuchař v několika zemí, svou pracovní štaci si vyzkoušel například v Irsku, kde mu pod rukama prošlo tisíce pokrmů. Poté zavítal do Norska, kde objevil spoustu zajímavých a užitečných receptur a v neposlední řadě se rozhodl vyzkoušet si vést vlastní restauraci. Odvážný krok, ovšem on to posunul o pomyslnou laťku výše a otevřel si restauraci na Filipínách.

Krásná turistická destinace plná čerstvých mořských plodů, usmívajících se turistů a nádherné přírody s pořádnou dávkou slunce. Ovšem touha vrátit se zpět do rodné země a zde vychovávat svého narozeného syna byla větší, a tak spolu s nabitými zkušenostmi se vrátil zpět do České republiky, přesněji řečeno do Frýdku-Místku.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”58389″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Jelikož to, co ho v životě naplňovalo bylo vaření a ne pracovní náplň majitele restauračního zařízení, hledal své uplatnění v několika místních podnicích. A jak už asi i tento článek naznačuje, nakonec svou kulinářskou loď plnou gastronomických zkušeností zakotvil u nás. Jsme rádi, že koncepčně jsme si padli do noty a že naše vize jsou totožné. To vše má za následek to, že se k nám rádi vracíte, že Vám u nás chutná a že chvíle strávené v malebné restauraci v srdci krásných Beskyd patří mezi ty, na které z hlediska chutí nedáte zapomenout.

O velkou většinu tematických večerů se stará právě Petr, proto Vám vždy můžeme zaručit prvotřídní kvalitu nezvyklých pokrmů, které v okolních podnicích nenajdete, a to vše od asijských specialit, přes mořské plody až po pořádně šťavnaté steaky.

Zastavte se u nás.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”58391″ img_size=”large”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”58392″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]